Wyniki III Edycji Programu Akceleracyjnego „Start in Park”

Za nami finał III edycji programu akceleracyjnego Start in Park.

Program był realizowany i finansowany przez Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S.A. przy współpracy z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet. Uczestnicy wzięli  udział w 77 godzinach programu szkoleniowego, którego autorką była prezes Płockiego Parku Przemysłowo – Technologicznego S.A. Pani Joanna Olejnik. Program miał charakter interdyscyplinarny, co pozwalało uczestnikom spojrzeć na swoje projekty z różnych perspektyw.

23 startupy, które brały udział w akceleracji, wybrano spośród 68 aplikacji. Podczas Demo Day 15 z nich prezentowało swoje pomysły i walczyło o główne nagrody.

And the winner is …

W finale można było zobaczyć dużą różnorodność, nie tylko rodzajów proponowanych rozwiązań, ale również samych startupowców. Wśród 15 finałowych startupów byli uczniowie szkół średnich, osoby po pięćdziesiątce, osoby z dużym doświadczeniem w korporacjach jak i te na samym początku drogi
w świecie biznesu.

Po pełnym emocji Demo Day, jury w składzie Dorota Korzeniowska, Jarek Dudko, Tomasz Poniński, Adam Jerusalimcew i adw. dr Marcin Piotrowski, wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Intucircularity Veronika Czarnocka

INTU to marka odzieżowa, która konsekwentnie stawia na zrównoważone podejście i aktywnie angażuje się w ochronę środowiska poprzez ponowne wykorzystanie surowców do produkcji ubrań. Nawiązujemy współpracę z innymi markami odzieżowymi, odzyskując ich niesprzedane kolekcje oraz nieużywane tekstylia.

II miejsce – Therapy Guide   Aleksandra Trzewik, Iga Iwanek

Therapy Guide to zautomatyzowane narzędzie AI optymalizujące czas pracy psychoterapeuty służące m.in do monitorowania ogólnego samopoczucia i zdrowia osób korzystających z psychoterapii w okresie między sesjami.

III miejsce – Dom Drzewa, Bartosz Nowacki, Aleksandra Maciejewska

Dom Drzewa to firma z rodzinną tradycją oferująca domy szkieletowe w prefabrykatów.

Wyróżnienia:

Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S. A. wyróżnił najmłodszych uczestników programu:

Hoopin – Igor Mencfel, Szymon Leszczyński, Kacper Jaworski

Za aplikację mającą na celu ułatwienie oraz rozwój integracji wśród entuzjastów różnych sportów.

Gymbro AI – Karolina Łobodzińska, Aleksandra Kalińska

Za aplikację Gymbro AI, która ma na celu ułatwienie dostępu do dużej bazy ćwiczeń dedykowanych osobom uczęszczającym na siłownie lub ćwiczącym w domu.

Fundacja  Przedsiębiorczości Kobiet wyróżniła:

SI AMAR – Malwina Luczynska

Za aplikację mobilną do zarządzania efektywnością zawodową kobiet poprzez synchronizację kalendarza cyklu menstruacyjnego i kalendarza zawodowego.

ProFashion Hub – Aleksandra  Leshchenko

Za ProFashion Hub coworking-inkubator dla fashion startupów.

dataMinder – Andżelika Lorenc

Za usługi dostarczania analiz statystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *